Ouderraad

 

 

Welkom op onze eigen stek op de schoolwebsite. Voortaan lees je hier alle informatie van en over de ouderraad. Wat de ouderraad is, kan je hier lezen.
Bekijk hieronder een geheugensteuntje voor de komende activiteiten.
Of lees de verslagen van onze voorbije activiteiten.

 

 

Voorzitter

Bart Duysburgh
bart@berkenboomouderraad.be

Secretarissen

Kaat Foubert
kaat@berkenboomouderraad.be

Kristof Brys
kristof@berkenboomouderraad.be

Penningmeester

Sofie Baetens
sofie@berkenboomouderraad.be

Coördinators

Sandra Van Hamme
sandra@berkenboomouderraad.be

Barbara Smitz
barbara@berkenboomouderraad.be